Meditační tanec

Taneční meditace a souhrn důležitých cviků, které splynou s vaším ženským tělem.

Během meditačního tance najdete sebe sama hluboko uvnitř a uvolníte vnitřní bloky a napětí. Tancem je postupně odstraníte – transformujete do pohybu. Je to meditace v tanci a postupné uvolňování negativní energie ven z těla.

 

Pokud tančí vaše tělo, tančí i váš život!

Pokud tančíte, tak se můžete cítit vyrovnanější a silnější. Jste plná energie a vaše tělo je zdravější. Meditačním tancem se dokážete dostat dovnitř k sama sobě, do svého nitra. Pochopíte tělo a mysl daleko víc do hloubky. Tancem můžete najít své staré zakořeněné bloky a bolesti, které zvládnete postupně odblokovat a uvolňovat.

Sestrojila jsem pro vás taneční techniky, které můžete provádět u sebe doma v obývacím pokoji, na zahradě nebo kdekoliv jinde, kde jen budete chtít :). Nemusíte nikam jezdit ani chodit. Stačí 20 minut denně a vaše tělo vám poděkuje. Budete se cítit vyrovnaná a v souladu sama se sebou.

Co se s vámi stane během taneční meditace:

  • Máte možnost poznat samy sebe víc do hloubky a „vytančit“ své negativní emoce, které jsou potřeba občas vyklidit z těla ven.
  • Tanečním pohybem taky posilujete kreativitu – levou mozkovou hemisféru.
  • Zpevníte a protáhnete si celé tělo.
  • Posílíte psychickou odolnost a svůj imunitní systém.
  • Tancem podporujete metabolismus a taky v sobě tvoříte hormony štěstí – endorfiny.
  • Pravidelným tancováním odstraníte bloky a bolesti, které jsou hluboko zakořeněné ve vašem těle.
  • Tanec Vám dodá přirozenost a ladnost i v každodenním životě.
  • Zklidníte emocionální prožitky a posílíte sebedůvěru.

K meditaci dostanete ještě Bonus 

Videonávod - jak vyrobit meditační malu

0
žen už tančí 🙂

Přečtěte si, co prožívaly ženy, které meditaci už zatančily.
 
 

Meditace v pohybu? Wow! Už delší dobu mě lákala tato forma relaxace, až ke mně konečně přišla. Meditace ve spojení s dechem, krásným hlasem Natálky a intuitivním pohybem s tancem je uvolňující nejen pro mysl, ale dokonce i pro bolavá záda. Ticho a nekonečno, které provází touto dynamickou meditací, ústí až do úplného uvolnění a radosti. Jsem doslova nabitá příjemnou energii, určitě jsem si netančila naposledy. Doporučuju od srdce.
Vendy365usmevu.cz
Taneční meditace je super nápad. Vyčistíte si hlavu a ještě k tomu uděláte něco pro svoje tělo. Skvělá kombinace. Vřele doporučuji.
ŠÁRKA ENDTOVÁ www.sarkaendtova.cz
Taneční meditace je skvělá cesta, jak si užít svou chvilku sama se sebou. Odpočinout, zregenerovat a příjemně se naladit. Děkuji za tento zážitek.
Ivana Landsperskáwww.pritomnamysl.cz
Krásná a vyladěná meditace s příjemným hlasem a hudbou. Velmi uklidňující a hluboké taneční pohyby. Cítila jsem se žensky, a po dlouhé době i sexy :).
Tereza M.Maminka na mateřské dovolené
Na této taneční lekci se mi líbí, že to nejsou úplně pevně dané cviky, ale je tam prostor pro improvizaci. Člověk si ji tak může pokaždé zacvičit jinak, vždy podle svého momentálního rozpoložení. Příjemný hlas Natálie, klidná hudba a pohyby, které jsou v souladu s mou náladou, to je přesně to, co mi vyhovuje.
Renata B. www.renibrazi.cz

Po tanci pocítíte vitalitu, radost a otevřete srdce sama sobě. Pochopíte lépe svoji duši a své ženské tělo. Naučíte se tančit v energiích a sebevědoměji se i pak pohybujete ve svém osobním životě. Transformačním tancem se přiblížíte k vašemu vnitřnímu zraku. Naučíte se líbit sama sobě a objevíte svoje ženskou sílu.