Tancem se člověk může spojit

se svým nitrem, léčit svoje hluboké bloky a postupně je

uvolňovat-transformovat do pohybu.

Tancem k transformaci

Jmenuji se Natalie, jsem profesionální tanečnice, a vášnivá cestovatelka. Motivuji ženy, aby o svoje ženské tělo pečovaly. Hlavně proto, aby se cítily dobře a náš společný svět byl ve správné rovnováze. Ukazuji směr, jak pracovat s negativní energii, a využít jí ve svůj prospěch.

Na svém vlastním těle jsem pochopila, pocítila a vyzkoušela, jak tanec posiluje naše duševní a fyzické zdraví. Procestovala jsem celý svět a studovala jsem v různých koutkách země místní kulturu a tradici. Mojí zálibou byl tradiční nebo chrámový tanec, který jsem pak tančila v chrámech a na mezinárodních festivalech. 

Vytvořila jsem techniky a styl tance, který vás provede vnitřní energetickou bránou. Najdete sebe sama hluboko uvnitř a uvolníte vnitřní bloky a napětí. Tancem je postupně odstraníte – transformujete do pohybu. 

Moje taneční studium:

Už na základní škole jsem navštěvovala různé sportovní kroužky, např. akrobacii a sportovní gymnastiku. Poté jsem se přestěhovala do Prahy, kde jsem započala 4leté studium na taneční konzervatoři – klasický balet a moderní tanec, a pokračovala studiem na konzervatoři Duncan Centre – současný jevištní tanec a taneční divadlo.

Po škole jsem začala hodně cestovat, kdy jsem navštívila cca 36 zemí. V každé zemi jsem zkoušela různé taneční styly a techniky. V Indii mě nadchnul tradiční indický tanec bharatanatyam a gypsy kalbelia. Chrámový tanec na Bali mě očaroval na celý život. Na ostrově Bali jsem žila 7 let a během této doby jsem několikrát vystupovala na mezinárodním festivalu. Na Bali ve městě Ubud jsem také cvičila aktivně všechny styly jógy.

V Senegalu jsem se učila bubnovat i tancovat africké rytmy na horkém písku. Na ostrovech bývalé francouzské kolonie jsem zkoušela otrocké tance (Mauricius i Mayotte-Sega, sv. Marteen-Afrokaribské rytmy, a la Reunion-otrocká Maloya) Ve Francii a na ostrově la Reunion mám za sebou přes 5 let aktivního tréninku tahitského tradičního tance.

V České republice jsem navštěvovala velký počet tanečních i sportovních workshopu a seminářů různých tanečních stylu, jakými jsou například: čchi kung, sportovní gymnastiku, scénický tanec, afro tanec, indický tanec, břišní tanec a tribal fusion.


Fotogalerie - Cesta za tanečním poznáním.

 

Sólo vystoupení z mezinárodního festivalu. Bali 2013